NAŠA ŠKOLA BOLA NA SLOVANE !

Naši chlapci – deviataci sa tento školský rok rozhodli zapojiť do komunitného projektu ̎ŠKOLA IDE NA SLOVAN ̎. Splnili zadanú úlohu, vymysleli a vytvorili 3 plagáty na tému ̎JUBILEJNÝCH 40 ROKOV OD ZISKU FEDERÁLNEHO TITULU MAJSTROV ČESKOSLOVENSKA PRE SLOVAN BRATISLAVA ̎ a boli úspešní! Ich zásluhou 32 žiakov z rôznych tried zažilo 11. januára 2019 na vlastnej koži atmosféru domáceho zápasu HC SLOVAN v KHL. Súperi z tímu Viťaz Podolsk mali tentoraz viac hokejového šťastia, čo ale nepokazilo dobrú atmosféru. Všetci sme sa veľmi dobre bavili a nahlas povzbudzovali. Projekt podporil a spolu so žiakmi sa hokejového zápasu zúčastnil aj novozvolený starosta Vajnor Ing. Michal Vlček. DRŽÍME PALCE SLOVANU!

L. Kurincová, S. Pekariková (9.A)